Soukromá škola karate VAKADO
ÚvodAktualityKalendářO VAKADOTrenérO karateZkouškyNáborCeníkPodmínkyRozvrhZpravodajMasážeOdkazySponzořiPolitikaKontakt
Nábor

Pro nové zájemce - jak postupovat:

1. Pokuste se získat základní informace na www.karatevakado.cz, hlavně Rozvrh výuky

2. Zavolejte mi na 603 794 316 pro další informace a k domluvení osobní schůzky

3. Na nezávazné schůzce se poznáme, vysvětlím vše potřebné a zodpovím dotazy

4. Vyzkoušíte si trénink v dohodnutém termínu

Přípravky pro děti 6 - 9 let a 10 - 12 let

Děti nejsou malí dospělí !

Dejme dětem dar pro život !

Dopřejte svým dětem výchovu k ukázněné, sebevědomé, zdatné osobnosti !

Respektujeme věkové zvláštnosti dětí tréninkem v samostatné skupině.

Dětské přípravky ještě dále dělíme: na skupinu pro nejmenší 6-9 let a skupinu 10-12 let.

Každé dítě tak dostane péči odpovídající jeho věku a potřebám.

Vedení dětí zajišťuje osobně zkušený profesionální trenér 1. třídy.

Nesvěřujte děti do oddílů s trenéry, kteří nemají příslušnou kvalifikaci. Sportovní trénink je umění, ale i věda. Trenér musí vědět co cvičit, jak cvičit, kdy cvičit a proč cvičit. Současně je třeba mít základní znalosti z pedagogiky a psychologie. Jinak je možné dítě poškodit fyzicky, propást čas kdy mohlo rozvinout dovednosti které později rozvinout nejde, nebo dítě psychicky unavit až ztratí zájem o sport. Dnes nestačí pouze praxe, sportovní minulost a chuť do práce. Pokud si můžete vybrat, nedávejte děti do oddílů, kde cvičí dohromady různé věkové kategorie. Sebelepší trenér si s tím neporadí, protože každý věk má jiná specifika. Děti nemohou dělat hned údery a kopy. Čeká je mnoho let postupného všestranného cvičení, her a soutěží, postupný přechod k vážné práci a výkonu. Různě staré děti musí mít různou náplň činnosti !

Přípravka byla v minulosti velmi populární, úspěšná a nejlepší děti z přípravky se po čase dopracovaly až na světový pohár karate ve Švédsku. To ale není tak podstatné. Naše škola karate nabídne Vašim dětem vhodné podmínky pro jejich rozvoj. Některé vlastnosti a dovednosti se později nedají rozvinout. Je škoda propást příležitosti, které se nedají vrátit. S dětmi pořádáme také akce o víkendech v přírodě.

Jak se to dělat nemá (jiný oddíl z regionu)

 

Nábor pro seniory

Je Vám 30, 40, 50, 60 let a věříte, že život právě začíná ? Máme zvláštní skupinu pro zralé muže a ženy. Máte zájem o kvalitní péči o tělo i duši, naučit se bránit a dlouho nestárnout ?

 

Škola VAKADO přijímá po dohodě během celého roku

V soukromé tělocvičně trenéra dostane nový žák základní instrukce a vyzkouší si některé cviky tak, aby se mohl snadněji zapojit do skupinového tréninku. Zájemci nechť nejprve kontaktují trenéra a potom mohou navštívit trénink jako diváci, nebo se na zkoušku aktivně zapojit. Přibíráme všechny věkové kategorie, které cvičí odděleně - respektujeme věkové zvláštnosti a senzitivní období.

Jsme jedna z prvních soukromých škol karate v ČR. VAKADO se vyznačuje profesionálním přístupem a snaží se o výchovu nejen v rámci své etiky a etikety karate, ale i mimo tělocvičnu ve svých výchovných programech (sekce O VAKADO/Výchovné programy).

Důležité je společenské hledisko – jistě u nás získáte nové známé, přátele. Tvrdá a poctivá práce je sice hlavní náplní, ale víme, že sportovní oddíl není pracovní tábor a že cvičit se dá s láskou a s humorem, bez posměšků, ironie a drilu.

Záruky:

Tradice soukromé školy karate 29 let

Trenér - 2.DAN, 41 let praxe, profesionál - karate jediné povolání, trenér karate 1.třídy - FTVS UK Praha, trenér je existenčně motivován spokojeností klientů

Nabídka:

Pravidelné tréninky v mateřské skupině. Můžete ale využívat více skupin při jednom poplatku. Individuální hodiny navíc v privátní tělocvičně trenéra, některé zdarma. Závody, zkoušky na pásy, víkendové semináře, prázdninové tábory. Vybití energie, načerpání energie, kázeň, vědecká tělovýchova, nejrozšířenější karate - shotokan. Praktická sebeobrana pro laiky, základy ostatních bojových umění. Celkové související služby.

Motto trenéra:

"Profesionálně podávaná všestranná příprava pod rouškou bojových umění a disciplíny je tou nejlepší školou výchovy k charakteru, sebevědomí a osobnosti. Bojová umění jsou tak vážné činnosti (více nežli pouhé sporty), že je nelze dělat a také vyučovat napůl. Zaslouží si kvalifikovaného profesionála. Učit žáky správně cvičit je stejné jako učit je mluvit pravdu."