Soukromá škola karate VAKADO
ÚvodAktualityKalendářO VAKADOTrenérO karateZkouškyNáborCeníkPodmínkyRozvrhZpravodajMasážeOdkazySponzořiPolitikaKontakt
O VAKADO

Zobrazit vše

Historie
Prehistorie
Historie soukromé školy...
Zásluhy VAKADO o rozvoj...
Současnost
Tréninky - věkové...
Bodování VAKADO
Výchovné programy
Zkoušky
Závodní činnost
Semináře
Tréninky o prázdninách
Letní tábory
Soukromé prázdniny...
Vánoce s VAKADO
Silvestr VAKADO
Bojovky v přírodě
Šípková
Akce pro veřejnost
DEBUŠ - Den bojových...
Běh na 400 délek
Miss kimono
Přednášky a besedy
Ostatní akce
Výstava kočárků
Cvičení venku
Finále 1. ročníku...
Jízda na vozítkách...

Zásluhy VAKADO o rozvoj karate

Soukromá škola karate VAKADO přivedla ke karate mnoho nadšenců, dala jim základy a mnozí později sami pokračovali v trenérské činnosti:

zleva stojící: Dr. Vladimír Gladkov, trenér Ing. Jan Vališ, náš host Dr. Takao Nakaya Japonsko, Martin Cepek a další žáci VAKADO

Martin Cepek 1.Dan JKA Shotokan: Strávil ve VAKADO 5 let a dopracoval se zde do 4.kyu. Dnes nositel 1.Danu a je trenérem oddílu pod Sokolem v Kutné Hoře.

Dr. Vladimír Gladkov 3.Dan JKA Shotokan: První pás karate získal jako žák VAKADO v roce 1992. V roce 1993 se dopracoval k zelenému pásu a Ing. Jan Vališ mu svěřil vlastní skupinu 30 lidí v Čáslavi z důvodu dočasného odchodu mimo město. Dnes má 3.Dan a stále pokračuje jako trenér pod Sokolem Čáslav. Skupinu drží silné původní jádro z VAKADO (jeho členové dnes již hnědé i černé pásy), které ještě VAKADO průběžně doplňovalo svými žáky až do roku 2005.

Kopp Ladislav 2.Dan Wado-ryu: Ve VAKADO se dopracoval do 6.kyu. Dnes má 2.Dan Wado-ryu a vedl oddíl Wado-ryu a Tai-chi v Kutné Hoře.

Kopřiva Pavel: Začínal ve VAKADO, rád hlavně zápasil a proto přešel na Kick Box a stal se trenérem.

Tomáš Laube: Začínal ve VAKADO, později přešel na Kick Box. Mistr republiky a několikanásobný vícemistr republiky. Trénuje zájemce v oddíle Petra Valdmana i u sebe v soukromém rodinném domě.

Monika Hájková: Jako dítě cvičila v přípravce VAKADO v Čáslavi. Dnes úspěšná závodnice v Kick Boxu Čtyřnásobná vítězka národního poháru, vícemistrině světa. Trenérka cvičení do hudby -AERO-KICKBOXING